Kancelaria Wonama z Bytomia to fachowa grupa prawników


Kancelaria Wonama z Bytomia to fachowa grupa prawników, którzy specjalizują się w pełnej obsłudze prawniczej dla firm i osób prywatnych. Trzonem działalności kancelarii są sprawy związane z długami, windykacją z udziałem komornika, wykupem zobowiązań finansowych, analizą zdolności finansowej kontrahentów oraz factoringiem. Kancelaria Wonama ma możliwość pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawnej, kooperując z wieloma dużymi jednostkami i oferując im zawsze aktualną oraz adekwatną analizę i obsługę prawniczą.

Jeśli mają Państwo kłopot z dłużnikiem, pragną zrealizować analizę finansową kontrahenta, rozpocząć windykację z komornikiem bądź uzyskać radę prawną - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub ewentualnie telefon. Zachęcamy także do wizyty w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom (jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi do nas chęć podjęcia współpracy ma gwarancję sumiennej obsługi prawnej - jesteśmy grupą prawników, która z troską i empatią zajmuje się dowolnym kłopotem prawnym. https://kancelariawonama.pl/

Komentarze: 1


noavatar.png
Wójcicki 2020-02-15

Potem zawołał Hanię o kończynę, zostawił stowarzyszony z żarliwością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd kupił służbę w Szynie Zespołowym Armia Polskiego.